Müşteri Hizmetleri : 04422353573
Hizmetlerimiz

Erzurum Havalimanı Araç Kiralama

Günümüzde yoğun bir hayat temposu herkesin sorunu haline gelmiştir. Bu koşuşturmacanın içinde vaktinizi asla tüketmek istemeyebilirsiniz. Büyük şehirlerde seyahat etmek zordur. Daha havaalanına gitmeden önce nasıl gideceğim? Derdine düşersiniz. Yahut bir gezi planladınız, havaalanına indiniz ve şehir merkezine ulaşmak istiyorsunuz kendinizi güvende hissedeceğiniz bir araca ihtiyaç duyarsınız. Erzurum araç kiralama şirketimiz havaalanı hizmetleriyle müşterilerini memnun etmek için gayret göstermektedir. Havaalanı transfer hizmeti almak isteyenler daha önce bu hizmetten faydalanmamışlarsa akıllarında pek çok soru işareti kalacaktır. İşte bu sebeple transfer hizmeti denildiğinde aslında ne söylenmek istiyor buna değineceğiz.

Havaalanı transfer hizmetlerinin amacı herhangi bir adresten havaalanına veya havaalanından gitmek istediğiniz adrese sizi sorunsuz ulaştırmaktır. Transfer hizmeti almak istiyorsanız firmamızın iletişim bilgileriyle bize ulaşmanız kâfidir. Havaalanı hizmetler için görevlendirilen personeller daima güler yüzlüdür. Rezervasyon yaptıran müşterilerin ulaşım ihtiyacını karşılarken yapılması gereken tüm sorumlulukları yerine getirirler. Bagajınız görevli personel tarafından araca yerleştirildikten sonra seyahat başlar. Erzurum araç kiralama firmamız aracılığıyla alınan havaalanı hizmetleri esnasında seyahat esnasında pek çok ayrıcalıktan da yararlanabileceksiniz. İyi bir seyahatin en önemli kriteri güvendir. Aracı kullanan personellerimizin özel ileri sürüş eğitimi aldıklarının altını çizelim. Bunun yanısıra araç takip sistemi bulunan araçlarımızda kişisel güvenliğinizi son derece önemsediğimizi de göreceksiniz. Havaalanı transfer hizmetinden faydalanmak için aylar öncesinden rezervasyon yaptırsanız dahi gecikme yaşamadan bu hizmet sağlanacaktır. Nasıl ulaşırım? Neyle ulaşırım? Kaç saat sürer? Personelin yol bilgisi var mıdır? Gibi soruların tarihe karıştığı bu profesyonel ulaşım hizmetinden faydalandığınızda asla pişman olmayacaksınız.

Ulaşım için kullanılan tüm araçlarımız sigortalıdır ve garantilidir. Zengin filomuz sayesinde çok sayıda müşteriye anında hizmet vermek üzere hazırda beklemekteyiz. Erzurum araç kiralama şirketi olarak yalnızca araç kiralamada değil havaalanı transfer hizmetinde de işimizin ehliyiz. Seyahatinize mutlu bir başlangıç yapmak istiyorsanız Erzurum araç kiralama doğru bir seçenektir. Gitmek istediğiniz adrese vardığınızda araçtan inmeden önce personelimiz kapınızı açacaktır. Bagajınızı teslim aldıktan sonra havaalanı transfer hizmetiniz tamamlanmış olur.

FAVORİ YERLER
Whatsapp Canlı Destek