Müşteri Hizmetleri : 04422353573
Hizmetlerimiz

VİP Araç Kiralama

Sıradan bir araç kiralama ile VİP araç kiralama arasında ciddi farklar vardır. VİP özel bir hizmettir. Araç kiralamak belli bir ücret karşılığında aracın kullanım haklarını almak olarak tanımlanabilir. Ara kiralama sistemini basamak şeklinde düşünürsek VİP olan en yüksek ücretli hizmet olarak karşınıza çıkacaktır. VİP lüksü ve konforu vaat eder. Müşterileri genelde mevkii sahibi insanlardır.

Araç kiralama geçmişte bu kadar fazla tercih edilen bir hizmet değildi. Günümüze bakıldığında bu hizmeti tercih edenlerin arttığını görmekteyiz. Herkes araç kullanmak zorunda değil. İşte bu sebeple araç kiralama hizmeti çeşit çeşittir. VİP araç kiralama, şoförlü araç kiralama seçenekleri müşterinin isteğine göre rezerve edilir. Rezervasyon yapılan araç günü gününe müsteriye teslim edilir. Herkes mevcut ihtiyacına göre araç kiralama süresini belirler. Bu süre kimine göre kısadır kime göre uzundur. Örneğin şehir dışından arabasız gelen turistler özel araçla gezmek isteyebilirler. Öyleyse hemen araç kiralama yaparak şehri gezebilir.

VİP Araçların Avantajları Nedir?

VİP araç deyince akla tanınmış, meşhur kişilerin bindiği özel, lüks araçlar gelmektedir. Fakat günümüzde durum oldukça değişti. VİP araçlar özel günlerde de sık sık tercih ediliyor. Özel günlerde bu araçların kullanılmasının ilk sebeplerinden biri son model olmaları!
Kırılmaz dayanıklı cam
Kazalara karşı dayanıklı kasa
Çeşitli teknolojik imkanlar
Şık tasarım ve parlak bir ortam!
Böylesine lüks bir içeriğe karşı koymak mümkün değil. Sizlerde VİP araç hizmetleri seçeneğimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bu eşsiz deneyime şahitlik ettiğinizde tekrar ve tekrar yolculuğunuzda bu araçları seçeceksiniz. VİP araçlarımızın fiyatları piyasa düzeyinde oldukça makuldür. Verdiğimiz hizmetin karşılığında müşterilerimizi zorlamayacak, yüzlerini düşürmeyecek bir fiyat politikası uygulamaktayız. Her şeyin eksiksiz olduğu ve hizmetlerin kusursuz olduğu böylesine imkanlar Erzurum araç kiralama firmamız için saygınlık sembolüdür. Vaat ettiklerimizin daima arkasındayız. Günlük yahut aylık araç kiralamalarınız yapılan sözleşmede muhakkak işlenecektir. VİP araç kiralama hizmeti verirken tek bir detayı bile atlamamaktayız. Araç kiralama yapmaya karar verdiğinizde erken rezervasyonun önemli olduğunu unutmayın. Lüks araçlarımız sonsuz konforuyla sizlerin emrinizde hazır beklemektedir.

FAVORİ YERLER
Whatsapp Canlı Destek